ŚRODEK DO DEZYNFEKCJI I CZYSZCZENIA KLIMATYZATORÓW (PAROWNIKÓW) I INNYCH POWIERZCHNI COIL DISINFECTANT (5 L)

Środek do dezynfekcji i czyszczenia klimatyzatorów (parowników) oraz innych urządzeń i powierzchni. Bakteriobójczy i grzybobójczy. Niszczy i powstrzymuje rozwój pleśni oraz związane z tym przykre zapachy. Zapobiega powstawaniu uczuleń i infekcji, wywoływanych przez skażone drobnoustrojami powietrze, a przyjemny zapach odświeża powietrze w pomieszczeniach.


 


Coil Disinfectant jest zarejestrowany jako produkt biobójczy, którego skuteczność potwierdzają badania mikrobiologiczne. Ma szerokie spektrum działania i jest bezpieczny w stosowaniu, ponieważ nie zawiera składników szkodliwych dla zdrowia ludzkiego. Zapewnia szybką i skuteczną dezynfekcję powierzchni dla bakterii Legionella pneumophila, Staphylococcus Aureus (gronkowiec złocisty), Pseudomonas Aeruginosa (pałeczka ropy błękitnej), Escherichia Coli (pałeczka okrężnicy), Enterococcus Hirae (paciorkowiec kałowy), oraz dla grzybów Aspergillus Niger (kropidlak czarny) i Candida Albicans. Są to zarazem drobnoustroje najczęściej występujące w instalacjach klimatyzacyjnych, odpowiedzialne za wiele różnych chorób i dolegliwości, w tym bardzo niebezpieczną dla życia „chorobę legionistów”.


 


Przeznaczony jest w szczególności do urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych - lamelowych wymienników ciepła, tac ociekowych klimatyzatorów, pomp ciepła, kanałów wentylacyjnych, urządzeń filtrujących powietrze itd. Znajduje ponadto zastosowanie niemal na wszelkich urządzeniach i powierzchniach, włączając w to ściany czy podłogi, powierzchnie ze stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, metali, drewna i ceramiki oraz powierzchnie emaliowane. Może być stosowany na powierzchniach mających kontakt z żywnością.


 


Coil Disinfectant doskonale nadaje się do zastosowania m.in. w domach, biurach, samochodach, przedszkolach i żłobkach, restauracjach, hotelach, fabrykach, salach treningowych, gabinetach medycznych i dentystycznych, w szatniach, przebieralniach, kabinach prysznicowych etc. Zapewnia niezrównaną skuteczność a jego wszechstronne i szybkie działanie pozwala oszczędzić czas i wysiłek. Posiada atest PZH oraz pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym. Ulega biodegradacji.


 


Producent: Rectorseal Corp. (USA)
Oferta dotyczy butli o pojemności 5 l. Opakowanie zbiorcze - 4 butle. UWAGA! PODANA CENA JEST CENĄ DETALICZNĄ NETTO. DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH ATRAKCYJNE RABATY, UZALEŻNIONE OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA. W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT. Podana cena ważna na dzień 17.02.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny.


cena: 312,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL