ŚRODEK DO CZYSZCZENIA I ROZJAŚNIANIA SKRAPLACZY LAMELOWYCH RENEWZ (3,8 L)

Bezkwasowy, pianowy preparat do czyszczenia skraplaczy lamelowych. Może być również używany do mycia elektronicznych filtrów powietrza. Rozjaśnia ściemniałe powierzchnie i zabezpiecza przed korozją. Idealnie sprawdza się w usuwaniu trudno zmywalnych tłustych osadów (w tym tłuszczów kuchennych).


Z tego względu doskonale nadaje się do zastosowania w kuchniach, restauracjach i innych miejscach nasilonego występowania tego rodzaju zanieczyszczeń.


 


Silnie działająca, powierzchniowo aktywna piana penetruje czyszczone powierzchnie, rozpuszcza i obluzowuje zbity tłuszcz, smary, brud i tlenki, wypycha je spomiędzy lameli i umożliwia spłukanie całego zanieczyszczenia wodą. W pięć minut pozostawia powierzchnie metalowe całkowicie czyste, jasne i lśniące, a przy tym dokładnie oczyszczone z warstwy izolującej cieplnie - co korzystnie wpływa na wydajność urządzeń, ich bezawaryjną pracę oraz łączny czas eksploatacji. Koncentrat Renewz może być rozcieńczany w różnych proporcjach - w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonych urządzeń - co zapewnia jego ekonomiczne użycie. Jedna butla pozwala uzyskać aż do 38 litrów gotowego do użycia środka.


 


Renewz nie uszkadza miedzi, aluminium ani stali nierdzewnej. Zawiera inhibitor zapobiegający korozji. Posiada atest PZH. Renewz jest produktem przeznaczonym do użytku profesjonalnego (do zakupu wymagany REGON).


 


Producent - Rectorseal (USA).
 


Oferta dotyczy butli o pojemności 3,8 l. Opakowanie zbiorcze - 4 butle. UWAGA! PODANA CENA JEST CENĄ DETALICZNĄ NETTO. DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH WYSOKIE RABATY, UZALEŻNIONE OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA. W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT. Podana cena ważna na dzień 17.02.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny.


cena: 239,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL