ŚRODEK DO CZYSZCZENIA PAROWNIKÓW I SKRAPLACZY CLEAN-N-SAFE (Koncentrat 5l)

Bezkwasowy, nie żrący środek do czyszczenia parowników i skraplaczy lamelowych w instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych. Usuwa zabrudzenia i naloty z rur i lameli oraz rozjaśnia ściemniałe powierzchnie.


 


Clean-N-Safe nie uszkadza aluminium, miedzi ani stali. W odróżnieniu od silnych zmywaczy kwasowych i zasadowych, nie powoduje korozji czyszczonych elementów wymienników, otaczających je metalowych części, pozostałych elementów instalacji, pokryć dachowych ani innych powierzchni, jak również części spryskiwaczy używanych do nanoszenia środka. Zawarty w preparacie inhibitor korozji opóźnia ponadto jej rozwój.


 


W przeciwieństwie do większości innych środków, przeznaczony jest do mycia nie tylko nisko- ale i wysokociśnieniowego. Oczyszczenie wymienników przy pomocy Clean-N-Safe nie tylko poprawia ich estetykę, ale także przywraca im pierwotną, wysoką wydajność oraz korzystnie wpływa na bezawaryjność pracy i wydłuża czas eksploatacji – i to nie tylko samego wymiennika ale całego układu.


 


W zależności od stopnia zanieczyszczenia wymiennika i żądanej szybkości działania Clean-N-Safe może być zastosowany jako koncentrat lub w rozcieńczeniu - co zapewnia jego ekonomiczne użycie. Koncentrat pozwala na uzyskanie do 25 l gotowego do użycia środka.


 


Producent: Rectorseal Corp. (USA)
Oferta dotyczy butli o pojemności 5 litrów. Opakowanie zbiorcze - 4 butle. UWAGA! PODANA CENA JEST CENĄ DETALICZNĄ NETTO. DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH ATRAKCYJNE RABATY, UZALEŻNIONE OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA. W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT. Podana cena ważna na dzień 17.02.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny.


cena: 270,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL