PREPARAT DO CZYSZCZENIA I ROZJAŚNIANIA PAROWNIKÓW I SKRAPLACZY CLEAN-N-SAFE (aerozol 0,57kg)

Bezkwasowy, nie żrący środek do czyszczenia skraplaczy i parowników w urzadzeniach  chłodniczych i klimatyzacyjnych. Skutecznie usuwa zabrudzenia i naloty z rur i lameli wymienników ciepła oraz rozjaśnia ściemniałe powierzchnie.


 


Jest bezpieczny dla czyszczonych elementów, nie uszkadza aluminium, miedzi ani stali. W odróżnieniu od silnych zmywaczy kwasowych i zasadowych, nie powoduje korozji czyszczonych elementów wymienników, otaczających je metalowych części, pozostałych elementów instalacji, pokryć dachowych ani innych powierzchni, jak również części spryskiwaczy używanych do nanoszenia środka. Zawarty w preparacie inhibitor korozji opóźnia ponadto jej rozwój.


 


W przeciwieństwie do większości innych środków, przeznaczony jest do mycia nie tylko nisko- ale i wysokociśnieniowego. Oczyszczenie wymienników przy pomocy Clean-N-Safe nie tylko poprawia ich estetykę, ale także przywraca im pierwotną, wysoką wydajność oraz korzystnie wpływa na bezawaryjność pracy i wydłuża czas eksploatacji – i to nie tylko samego wymiennika ale całego układu. Posiada atest PZH.


 


Producent: Rectorseal Corp. (USA)


 
Niniejsza oferta dotyczy preparatu Clean-N-Safe w aerozolu (0,57 kg) – szczególnie użytecznego przy czyszczeniu mniejszych układów. Opakowanie zbiorcze – 12 szt. UWAGA! PODANA CENA JEST CENĄ DETALICZNĄ NETTO. DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH ATRAKCYJNE RABATY, UZALEŻNIONE OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA. W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT. Podana cena ważna na dzień 17.02.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny.


cena: 78,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL