PREPARAT DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH COIL-RITE (3,8 L)

Bezpieczny w użyciu środek do czyszczenia parowników klimatyzatorów oraz urządzeń chłodniczych, urządzeń rozdziału powietrza, urządzeń mechanicznych, filtrów powietrza oraz wszelkich powierzchni metalowych. Usuwa m.in. tłuste zabrudzenia.


 


Coil-Rite jest niskopieniącym, nieagresywnym preparatem na bazie alkoholu. Nie zawiera w składzie kwasów ani zasad. Może być używany w pomieszczeniach.


 


Doskonale, w ciągu kilku minut, usuwa oleje, smary, tłuszcze, okopcenia i kurz - także z miejsc trudno dostępnych. Nadaje się do czyszczenia zabrudzeń charakterystycznych dla lokali gastronomicznych.  Coil-Rite nie powoduje korozji, jest bezpieczny dla aluminium, miedzi, stali nierdzewnej i powierzchni malowanych. Z powodzeniem może być użyty do czyszczenia metalowych baterii wymienników, filtrów z sitem metalowym lub z włókna szklanego oraz innych elementów metalowych, na których nie można stosować środków kwasowych.


 


Używanie Coil-Rite pozwala przywrócić pierwotną wydajność wymienników, obniżając przy tym pobór prądu i ograniczając ryzyko awarii całego układu. Koncentrat może być rozcieńczany w różnych proporcjach - w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonych urządzeń - co zapewnia jego ekonomiczne użycie. Jedna butla pozwala na uzyskanie do 41,8 l gotowego do użycia preparatu.


 


Producent: Rectorseal Corp. (USA)
Oferta dotyczy butli o pojemności 3,8 litrów. Opakowanie zbiorcze - 4 butle. UWAGA! PODANA CENA JEST CENĄ DETALICZNĄ NETTO. DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH ATRAKCYJNE RABATY, UZALEŻNIONE OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA. W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT. Podana cena ważna na dzień 20,02.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny.


cena: 235,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL