ŚRODEK DO CZYSZCZENIA I ODTŁUSZCZANIA PAROWNIKÓW, SKRAPLACZY I INNYCH POWIERZCHNI FOAM-A-COIL (Koncentrat 3,8l)

Bezkwasowy, wysoko pieniący koncentrat do czyszczenia skraplaczy, parowników, filtrów powietrza, urządzeń rozdziału powietrza, urządzeń mechanicznych oraz powierzchni metalowych. Czyści i odtłuszcza.


 


Silnie działająca, powierzchniowo aktywna piana penetruje czyszczone powierzchnie - przylegając do nich rozpuszcza i obluzowuje tłuszcze, oleje, smoły, brud, rdzę, kurz oraz tlenki. W kilka minut wypycha je z nawet najbardziej niedostępnych przestrzeni, umożliwiając spłukanie całego zanieczyszczenia wodą. Nadaje się m.in. do czyszczenia zabrudzeń charakterystycznych dla lokali gastronomicznych.


 


Foam-A-Coil nie powoduje korozji, bezpieczny dla aluminium, miedzi, stali nierdzewnej i powierzchni malowanych. Z powodzeniem może być użyty do czyszczenia metalowych baterii wymienników, filtrów z sitem metalowym lub z włókna szklanego oraz innych elementów metalowych, na których nie można stosować środków kwasowych. Przeznaczony jest do mycia zarówno nisko- jak i wysokociśnieniowego.


 


Oczyszczone powierzchnie wymienników pomagają utrzymać system na wymaganym poziomie wydajności, co korzystnie jego bezawaryjną pracę oraz łączny czas eksploatacji. Koncentrat może być rozcieńczany w różnych proporcjach - w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonych urządzeń - co zapewnia jego ekonomiczne użycie. Jedna butla pozwala uzyskać do 41,8 l gotowego do użycia środka. Posiada atest PZH.


 


Producent - Rectorseal (USA).


 
Oferta dotyczy butli o pojemności 3,8 litrów. Opakowanie zbiorcze - 4 butle. UWAGA! PODANA CENA JEST CENĄ DETALICZNĄ NETTO. DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH ATRAKCYJNE RABATY, UZALEŻNIONE OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA. W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT. Podana cena ważna na dzień 17.02.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny.


cena: 254,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL