PREPARAT DO BADANIA POZIOMU ZAKWASZENIA OLEJU (DO OLEJÓW MINERALNYCH I ALKILOBENZENOWYCH) ACID-DETECTOR

Acid-Detector to podręczny zestaw do wykrywania zakwaszenia oleju we wszelkich układach chłodniczych i klimatyzacyjnych, pracujących na olejach mineralnych lub alkilobenzenowych.


 


Pozwala bardzo szybko i bezbłędnie wykryć przekroczenie dopuszczalnego poziomu zakwaszenia oleju. Stanowi ważny element profilaktyki, gdyż zakwaszenie oleju może prowadzić do korozji elementów instalacji a w konsekwencji do spalenia uzwojenia silnika sprężarki i konieczności jej wymiany. Wcześnie wykryte zakwaszenie pozwala natomiast podjąć odpowiednie środki zaradcze (np. zastosowanie neutralizatora kwasu Acid-Away) i uchronić układ przed poważnymi uszkodzeniami.


 


Sprawdzenie poziomu zakwaszenia oleju jest niezbędne przed wymianą sprężarki po spaleniu silnika – co zawsze powoduje odłożenie się kwasu. Acid-Detector idealnie nadaje się do przeprowadzania testów w terenie. Jest prosty w użyciu i dokładny a wynik badania wskazuje w ciągu kilku minut. Odpowiednie pojemniki, pełniące zarazem funkcję miarek wchodzą w skład zestawu, co znacznie ułatwia stosowanie. Pozwala zastąpić długotrwałe i kosztowne analizy laboratoryjne. Oszczędza czas i pieniądze. Jeden zestaw Acid-Detector umożliwia wykonanie 1 testu. Do badania zakwaszenia olejów poliestrowych należy użyć preparatu Acid-Detector for Poe.


 


Producent: Rectorseal Corp. (USA) biorcze - 4 butle.


 


UWAGA! PODANA CENA JEST CENĄ DETALICZNĄ NETTO. DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH ATRAKCYJNE RABATY, UZALEŻNIONE OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA. W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT. Podana cena ważna na dzień 17.02.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny.


cena: 70,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL