PREPARAT DO BADANIA POZIOMU ZAKWASZENIA OLEJU (DO OLEJÓW POLIESTROWYCH) ACID-DETECTOR FOR POE

Acid-Detector for POE to podręczny zestaw do wykrywania zakwaszenia oleju we wszelkich układach chłodniczych i klimatyzacyjnych, pracujących na olejach mineralnych lub alkilobenzenowych. Pozwala bardzo szybko i bezbłędnie wykryć stopień zakwaszenia oleju oraz wskazać przekroczenie dopuszczalnego poziomu.


 


Stanowi ważny element profilaktyki, gdyż zakwaszenie oleju może prowadzić do korozji elementów instalacji a w konsekwencji do spalenia uzwojenia silnika sprężarki i konieczności jej wymiany. Wcześnie wykryte zakwaszenie pozwala natomiast podjąć odpowiednie środki zaradcze (np. zastosowanie neutralizatora kwasu Acid-Away) i uchronić układ przed poważnymi uszkodzeniami.


 


Sprawdzenie poziomu zakwaszenia oleju jest niezbędne przed wymianą sprężarki po spaleniu silnika – co zawsze powoduje odłożenie się kwasu. Acid-Detector for POE idealnie nadaje się do przeprowadzania testów w terenie. Jest prosty w użyciu i dokładny. W ciągu kilku minut wskazuje wynik badania - brak zakwaszenia, niskie zakwaszenie lub wysokie zakwaszenie.


 


Zestaw zawiera wszystkie akcesoria potrzebne do wykonania testu, co znacznie ułatwia stosowanie. Pozwala zastąpić długotrwałe i kosztowne analizy laboratoryjne. Oszczędza czas i pieniądze. Jeden zestaw Acid-Detector for POE umożliwia wykonanie 1 testu. Do badania zakwaszenia olejów mineralnych i alkilobenzenowych należy użyć preparatu Acid-Detector.


 


Producent: Rectorseal Corp. (USA) biorcze - 4 butle.


 


 


UWAGA! PODANA CENA JEST CENĄ DETALICZNĄ NETTO. DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH ATRAKCYJNE RABATY, UZALEŻNIONE OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA. W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT. Podana cena ważna na dzień 17.02.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny.


cena: 63,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL