PASTA POCHŁANIAJĄCA CIEPŁO PRZY LUTOWANIU I SPAWANIU RECTORSHIELD

Pasta Rectorshield pochłania ciepło wytwarzane podczas lutowania miękkiego, twardego oraz spawania. Doskonale redukując przewodzenie ciepła, skutecznie chroni przed zniszczeniem wrażliwe na ciepło elementy - zawory, wzierniki, filtry, części elektroniczne oraz wszelkie elementy plastikowe i gumowe.


 


Może być stosowana na wszelkich rurociągach i kanałach oraz innych elementach wykonanych z miedzi, aluminium, stali i innych metali. Może być stosowana z większością typowych źródeł ciepła używanych przy lutowaniu i spawaniu, w szczególności z palnikami na propan, acetylen, na gaz ziemny i mieszanki gazów palnych. Jest gładka i łatwa do nałożenia. Nie rozpryskuje się i nie spływa, nie pęka, nie odstaje ani nie wysycha podczas nagrzewania. Jest bezwonna, nie brudzi i jest łatwa do usunięcia. Nie powoduje korozji. Jest odporna na niskie temperatury, a nawet w przypadku zamarznięcia nie ulega zniszczeniu i po rozmrożeniu może być ponownie użyta.


 


W badaniach porównawczych pasta Rectorshield wykazała o średnio 22% wydajniejszą ochronę cieplną strony osłoniętej niż pasty innych marek. Jest bezpieczna w użyciu - nie wchodzi w reakcję z płomieniem i nie tworzy szkodliwych oparów. Stosowanie pasty Rectorshield zapewnia zarówno większe bezpieczeństwo jak i wyższy komfort pracy.


 


Producent: Rectorseal Corp. (USA)


 
UWAGA! PODANA CENA JEST CENĄ DETALICZNĄ NETTO. DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH ATRAKCYJNE RABATY, UZALEŻNIONE OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA. W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT. Podana cena ważna na dzień 17.02.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny.


cena: 68,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL