ODKAMIENIACZ I ODRDZEWIACZ DO OBIEGÓW WODNYCH INSTALACJI GRZEWCZYCH, CHŁODNICZYCH I KLIMATYZACYJNYCH LIQUID DESCALIT (3,8 L)

Preparat rozpuszczający osady kamienia w obiegach wodnych instalacji chłodniczych i grzewczych. Szybko i skutecznie usuwa kamień oraz rdzę w podgrzewaczach wodnych, nagrzewnicach, chłodniach kominowych, wieżach chłodniczych, skraplaczach wodnych, układach odpływowych, a także na rurach, licznikach przepływu i wszelkich elementach zanurzonych w wodzie.


 


Może być użyty w instalacjach o różnym stopniu zanieczyszczenia kamieniem. Zabezpiecza przed wystąpieniem awarii urządzeń wskutek odłożenia się zbyt dużych ilości kamienia lub rdzewienia. Zawiera opatentowane inhibitory korozji, czynnik opóźniający osadzanie się kamienia oraz środek zapobiegający tworzeniu się piany. Stosowanie preparatu znacznie ułatwia natomiast tzw. barwny wskaźnik aktywności. Pozwala on określić siłę działania preparatu (co jest przydatne zwłaszcza w przypadku, gdy nie znamy ilości wody w układzie) a także na bieżąco wskazuje stopień jego zużycia. I tak, żółty kolor roztworu oznacza mocne działanie środka, kolor zielony - jego średnią aktywność, natomiast niebieski jest znakiem, że albo preparat przestał już działać albo też roztwór jest zbyt słaby i - aby skutecznie chronić instalację - należy dodać go więcej.


 


Liquid Descalit może być bezpiecznie używany na elementach miedzianych, stalowych oraz wykonanych z gumy oraz tworzywa sztucznego. Nie należy go natomiast stosować w styczności z aluminium, magnezem, niklem, chromem, blachą ocynkowaną ani metalami galwanizowanymi. Liquid Descalit odznacza się silnym działaniem, dostępny jest w formie koncentratu. Sposób użycia oraz proporcje rozcieńczania są uzależnione od urządzeń czy instalacji, do jakich środek ma zostać zastosowany. Posiada atest PZH.


 


Producent: Rectorseal Corp. (USA)


 
Oferta dotyczy butli o pojemności 3,8 litrów. Opakowanie zbiorcze - 4 butle. UWAGA! PODANA CENA JEST CENĄ DETALICZNĄ NETTO. DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH ATRAKCYJNE RABATY, UZALEŻNIONE OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA. W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW PROSIMY O KONTAKT. Podana cena ważna na dzień 17.02.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny.


cena: 269,00 PLN


Powered by Hurtownie.PL